en iyi 20 gunes kremi fiyatlari

En İyi Güneş Kremi Tavsiye Listesi

Cildimizi ne kadar fark ediyoruz, onu hava koşullarına karşı ne kadar koruyabiliyoruz? Her birimiz azami yüz temizliğimizi yapmamıza rağmen, hatta bazılarımız cildine gerektiği özeni bakım ürünleriyle göstermesine rağmen genelde atladığımız çok önemli bir şey var! Sahil kenarında keyifli bir gün ile özdeşleşmiş, bazen olmadık yerde farklı kokuların bizi ona götürdüğü ve bizi güneşin zararlı ışığından koruyan güneş kremlerini maalesef unutuyoruz. Sizlere bu yazımızda bütçenize uygun ve cildinize yararı dokunacak 20 güneş kremini tavsiye edeceğiz!

Güneş kremi yalnızca kendimizi tatil köylerine, güneşli sahillere, nerede bir açık hava varsa oraya attığımız yaz aylarında değil; aslında cilde gerektiği nemi vermesi ve onu, yazın yakan güneş ışınlarından ve kış güneşinin anlaşılamaz zararından koruması için her zaman kullanmalıyız. Sağlıklı bir cildin kilit noktalarından biri olan güneş kremi aslında yüz bakımınız için ihtiyacınız olan en temel malzemelerden biri. 30 faktör mü 50 faktör mü kullanmalısınız? Bu sizin hem tercihiniz hem de cildinizin ihtiyacına göre değişebilecek bir durum. Peki.. Hangi güneş kremini seçmelisiniz? En iyi güneş kremlerini tavsiye ettiğimiz listemizi şimdi inceleyin!

Clarnis

Clarins, cilt bakım markaları arasında en iddialısı ve en çok tercih edilenlerden biri. 1954 yılında Jacques Courtin-Clarins’in “kadınların güzelliğine duyduğu hayranlık” nedeniyle açtığı bu marka, günümüzde güzellik sektörünün en iyi içeriklerini sunanlardan bir tanesi. Clarins güneş kremleri de güneş karşısında koruyuculuğun yanında cildin güzelliğine hizmet ediyor. Güneş kremleri hafif ve cildinizde yapışma hissi veren bir tabaka bırakmıyor.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆

clarnis

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid

Kuru, yağlı, hassas ve karma gibi cilt tiplerinin tüm ihtiyaçlarını gidermek için birçok farklı ürünle hizmet veren La Roche Posay, 1975’ten beri sağlık ve kozmetik alanında oldukça etkili bir marka. Temel amacı hassas ciltlerin bakımı ve onarımı olan La Roche Posay’in güneş kremleri de güneş ışınlarına karşı kaliteli bir koruma sunuyor. Su bazlı formulü ile denize girerken yenilemenize gerek yok. Cildinizin ihtiyacı olan nemi en iyi derecede sağlarken, güneş ışınlarına karşı hafif hissiyatla yüksek koruma sağlıyor.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆


Bioderma Photoderm Spot

Ekobiyolojik yaklaşımlarıyla cilt dostu olan Bioderma, fiyat performans ürünleriyle cildinizin sağlığına gerçekten iyi gelecek bakım ürünlerini sunuyor. Sağlık uzmanlarıyla beraber ürünleri klinik çalışmalardan geçen etkili bakım ürünleriyle her cilde uygun bakım ürünleri bulunuyor. Tabii ki Bioderma güneş kremleri de öyle. Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun ihtiyaçlarınızı bu markada Photoderm serisi ile bulabilirsiniz.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆

bioderma photoderm spot

Clinique Mineral Sunscreen Lotion

Clinique Mineral Sunscreen Lotion

Clinique, cildiniz için çeşitli ve etkili bakım ürünleriyle güvenilir ve kullanaıcılar tarfaından oldukça tercih edilen bir marka. Makyaj, parfüm ve bakım ürünleriyle müşterisine geniş bir skalada hizmet veren Clinique’in cildinizin nemlenmesi, gençleşmesi ve güzelleşmesi için formülize edilmiş birçok ürünü mevcut. Güneş kremlerinde de bu prensibi gözeten Clinique’in ürünlerinden kendi cilt tipinize uygun olanları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Güneş kremlerinde yüz ve vücut için ayrı ayrı ürün hizmeti de vermektedir.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆


Missha Günlük Güneş Kremi

Bakım ürünlerinde iddialı ve tercih edilen bir isim olan Missha, güneş kremlerinde de sağlığınızı gözetecek formüller ile çalışmaktadır. Güneş kremlerinde kırışma karşıtı ve aydınlatıcı özelliklerinin de öne çıktığı marka aynı zamanda kendini doğa dostu olarak tanımlamaktadır. Fiyat açısından bütçenizin biraz üzerinde olabilecek güneş kremleri, yüksek koruma performansı ile tercih edilebilirlik sunuyor.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆

Missha Günlük Güneş Kremi

Sebamed Sun

Sebamed Sun

Sebamed, cilt sağlığı için öne çıkan ve kullanıcıların memnuniyetle kullandığı bir marka. İçerdiği formülü güneşin UV ışınlarına karşı yüksek koruyuculuk sunuyor. Bakım ürünlerinde insan sağlığını ilk sıraya koyan Sebamed’in cilt ürünleri geniş bir yelpazeye yayılıyor. Güneş kremleri de bakım ürünlerinden biri olarak cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlarken hafif bir hissiyat veriyor.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆


Nivea Sun

Nivea, yıllardır herkesin bildiği, kolay ulaşılabilen ve tercih edilen bir marka. Geniş bir ürün yelpazesi sunan Nivea, cilt güzelliğiniz ve kişisel bakımınızda yanınızda. Nivea güneş kremi de yaz aylarında bolca maruz kalacağınız güneşin zararlı ışınlarına karşı çoğunluğun tercih ettiği bir marka. Tüm cilt tiplerine uyum sağlayan güneş kremi kullanılabilir.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆

Nivea Sun

Dermoskin Face Protection

Kozmetik sektöründe nispeten uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Dermoskin, güneş kremi alanında da etkin koruma ve bakım sağlıyor. Leke bırakmayan, yapışma hisi vermeyen ve güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan güneş kremleri için Dermoskin’i tercih edebilirsiniz.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆


Solante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin Güneş Koruyucu Losyon

Solante belki de birçoğumuzun günlük bakımımızda duymadığı bir marka. Buna rağmen güneş kremlerinde sunduğu kalite ve bakımla tercih edilmektedir. Fiyat açısından ortalamanın biraz üzerinde olsa da ürünlerinin cildinize sağladığı fayda görülmeye değer. Hassas ve alerjik cilt tiplerini düşünerek güneş kremini tasarlayan Solante hakkında kullanıcılar olumlu geri dönüş yapıyor. SPF 50+ koruması ve parfüm içermeyen yapısıyla cildinize aynı zamanda dengeleyici bir bakım yapıyor.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆

solante atopica

Vichy Ideal Soleil/ Vichy Capital Soleil

vichy ideal soleil spf 50 anti dark spots leke karsiti renkli gunes kremi

Vichy, özellikle kadınların kişisel bakımlarında yaygın olarak kullandığı bir marka. Sunduğu kaliteli ürün hizmetiyle tercih edilen Vichy’nin özellikle yaşlanma karşıtı bakım ürünleri bilinmekte. Güneş kremlerinde de güneşin cilde zararlı tüm etkilerini silip atıyor. Leke karşıtı özelliğiyle pürüzsüz ve dengeli bir cilt imkanı sunuyor.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆


The Organic Pharmacy Cellular Protection Sunscreen

Güneş kremleri arasında fiyat açısından ortalamanın oldukça üstünde olan The Organic Pharmacy, cildiniz için gerekli korumayı kaliteli biçimde sağlıyor. Yapısı oldukça hafif olan güneş kremiyle gerçekten iyi bir deneyim sunan Cellular Protection Sunscreen, biraz pahalı olsa da cildinize gereken bakımı sağlamasıyla bazı ciltler için verilen parayı hak ediyor diyebiliriz. Hafif, tabakalaşmayan ve yapışmayan bir yapısı var.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆

the organic pharmacy cellular protection sunscreen

Lancaster Sun Sensitive

lancaster sun delicate spf50 gunes kremi

Bilinmeyen fakat kaliteli markalardan bir tanesi de Lancaster. Güneş kreminizin yağsız ve hafif bir dokuya sahip olması ve rutin kullanıma uygunluk sağlamasını istiyorsanız Lancaster’ı tercih edebilirsiniz. Bronzlaştırma özelliği ile yaz aylarında beyaz kalmak istemeyen fakat güneşin zararlı yanıyla da cildini yaşlandırmaktan kaçınan tatilciler için oldukça uygun bir seçenek. Fiyatı ise ortalamanın biraz üzerinde.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆


Daylong Extreme Güneş Losyonu

Fiyat performans açısından tercih edilebilir bir marka olan Daylong’u da popüler bakım ürünleri arasında az duyuyoruz. Ancak, sunduğu kaliteli hizmetle güneş ışınlarının zararlı etkisinden canlandırıcı bir etkiyle kurtulabiliyorsunuz. Sprey formuyla kolay sıkılabilir olması kullanımı kolaylaştırıyor. Yüzde ise mat bir görünüm sağlıyor.


🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆

daylong extreme gunes losyonu

Babe Yüz için Yağsız Güneş Kremi

babe yuz icin yagsiz gunes kremi

Ortalama fiyatıyla ücretini hak eden güneş kremlerinden biri. Çabuk emilen ve ince bir yapıya sahip bir ürün geliştirmeye odaklanan Babe, kullanıcıları bu konuda memnun etmeyi başarmış. Bunun yanında, cilt lekelerini azaltma gibi bir özelliğe sahip olmasıyla ekstra bir bakım sunuyor. Kokusuz ve yağsız olan Babe güneş kremini yaz aylarında güvenerek kullanabilirsiniz.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆


Hawaiian Tropic Protective Sun Lotion

Hawaiian Tropic, sevimli yapısıyla diğer güneş kremi tüplerinden ayrılıyor ve dikkat çekiyor. Tabii cilt sağlığı için tek kriter güzel bir şişseye sahip olmak değil ancak, Hawaiian Tropic hem oldukça makul bir fiyatla satılıyor hem de ihtiyacınız olan hafif hissiyat ve gerekli korumayı sizlere veriyor. Yağlı bir tabakası yok ve güzel kokusuyla sizi mest ediyor. Hawaiian Tropic’in güneş bakım ürünleri yalnızca güneş koruyuculuğu değil aynı amanda bronzlaştırıcı özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆

hawaiian tropic protective sun lotion

Avene B-Protect

avene b protect

Tam bir fiyat performans ürünü. Avene, popüler markalar arasında adı geçmeyen bir isim olarak Avene, güneş kremlerinde tüm ciltlere ihtiyacı olan korumayı sunuyor. Güneş kremlerinde hassas ciltleri de unutmayan marka cilt hassasiyetleri için geliştirdiği formülü ile sizi memnun bırakacak. Güneş kremlerinin beyaz lekeler bırakmasını sevmeyenleriniz varsa eğer, tam size göre. Ayrıca, kapatıcılık özelliği de mevcut.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆


Garnier Ambre Solaire

Bakım ürünlerinde son yılların duyulan markası Garnier, yüz bakım ürünlerinde iddialı bir yerde. Makyaj ve cilt bakım ürünleriyle öne çıkan markanın güneş kremleri de uygun fiyatı ve kaliteli içeriği ile dikkat çekiyor. Garnier, güneş kremlerinde hassas ciltleri korumayı da hedeflerken tüm cilt tipleri için kullanılabilir bir formüle sahip. Çabuk kuruyan yapısıyla yüzünüzde yapış yapış bir his bırakmıyor.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆

garnier ambre solaire

Soltis Organik Güneş Koruyucu

soltis organik gunes koruyucu

Soltis de populer olmayan fakat kaliteli güneş kremlere sahip olan markalar kategorisinde. Organik formulü ile dikkat çeken Soltis, temiz içeriğe sahip olmasıyla tercih edilebilir. Tüm cilt tipleri için uygundur. SPF 50 korumasını ya da SPF 30 korumasını kendi ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆


Neutrogena Ultra Sheer Dry-touch Sunscreen

Neutrogena özellikle nemlendiricileri ile her birimizin zihninde yer alıyor. Güneş kremlerinde de iddiasını koruyarak güneşin zararlı ışınlarına karşı yoğun nemlendirme ve bakımı size veriyor. Aydınlatıcı özelliği ile güneşli gününüze cildinizde canlı bir görünüm de katacak olan Neutrogena, ince yapısıyla yüzünüzü rahatsız etmeyecek bir hafiflik sağlıyor.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆

neutrogena ultra sheer dry touch sunscreen

Cerave 100% Mineral Güneş Koruyucu

cerave mineral gunes koruyucu

Cerave, sağlık ürünlerinde kullanıcıların tercih ettiği bir marka. Cildiniz için en iyi korumayı sağlarken, cildiniz için 100% mineral içermesiyle onu aynı zamanda besliyor. Fiyatı, güneş kremlerine göre makul olan Cerave güneş kremi, dermatologlarla geliştirilmiş özel formulü ile hassas ciltlerin en yakın dostu. Gün boyu yüzünüzü nemlendirebilecek güneş kremini tüm yaz boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

🔆 Ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz! 🔆

Kendinize uygun güneş kremini bulduysanız, açık havanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz!

İlgili İçerikler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir