en iyi 7 vucut nemlendiricisi

En iyi 7 Vücut Nemlendiricisi – Kuruyan Ciltlerin En Güzel Çözümü!

Yaz ve kış aylarında kişisel bakım rutinlerimiz değişkenlik gösteriyor. Kış aylarında soğukların etkilerine yönelik koruyucu ürünler kullanırken, yaz aylarında günes ışınlarının zararlarından cildimizi korumaya çalışıyoruz. Ancak bazen, kişisel bakımımızı bazen saçımız, dişlerimiz ve kokumuzla tamamladığımızı düşünsek de cilt bakımımızı gözardı edebiliyoruz.

Oysaki yaz ve kış farketmeksizin her zaman kullanmamız gereken bakım ürünleri var. Cildimizin sağlığı, ihtiyacı olan nemi alabilmesine bağlı. Her ne kadar su kullanımıyla cildimizi nemlendirdiğimizi düşünsek de bu her zaman yeterli olmuyor ve zaten kullandığımız bazı sabunlar cildimizi kurutarak hasar veriyor.

Bu gibi durumlarda cilt sağlığımız için önlem almalı ve nemlendirici krem kullanımımızı arttırmalıyız. Vücut nemlendiricileri ile cildinizi kuruluktan ve çatlaklardan kurtarabilir, daha sağlıklı ve yumuşak bir cilde sahip olabilirsiniz. Vücut nemlendiricileri farklı özelliklere ve farklı içeriklere sahiptir. İhtiyacınıza ve zevkinize uyan bir vücut nemlendiricisiyle cildinizi nemlendirebilir, en iyi vücut nemlendiricileri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Sizler için cildinizin dostu en iyi 7 vücut nemlendiricisi seçeneği listeledik!


cerave nemlendirici losyon

CeraVe Nemlendirici Losyon

Cilt bakımı listemizin ilk sırasında CeraVe bulunuyor. CeraVe nemlendirici losyonu güvenle kullanabilir ve cildinize nem takviyesi yapabilirisiniz. Dermatologlar tarafindan geliştirilen formülüyle cilt dostu içeriğe sahip, krem formunda 3 seramid ve hyaluronik içermektedir. CeraVe Nemlendirici Krem yalnızca vücut için değil, el ve yüz için de uygundur. Siz de CeraVe Nemlendirici Losyon ile cildinizin koruyucu tabakasını yenileyebilir ve cildinize ihtiyacı olan nemi verebilirsiniz.


the body shop spa of the world hawaiian kukui vucut kremi

The Body Shop Spa Of The World Hawaiian Kukui Vücut Kremi

Hawaii kültüründen ve Hawaii kadınlarının güneşin zararlı etkilerinden korunmak icin yaptıkları günlük rutinlerden ilham alınmış Spa Of The World Hawaiian Kukui vücut kremi, içerisinde yüzyıllardır kullanılan bir formülü barındırır: Kukui yağı. Cildiniz için en yogun nemlendirme etkisini verecek Hawaiian Kukui nemlendirici ve besleyici vücut kremi, The Body Shop’ın en etkili cilt nemlendiricilerindendir. Cildinizi besleyecek, onu yumuşatarak esnekliğini geri kazandıracaktır. The Body Shop’ın Hawaiian Kukui’sini kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren cildinizin ışıldadığını göreceksiniz!


bioderma atoderm cream

Bioderma Atoderm Cream

Bioderma tarafından geliştirilen krem formül; çocuk, genç ve yetişkin ayrımı yapılmadan herkes tarafından kullanılabiliyor. Cildinizi nemlendirmeye yönelik Bioderma Atoderm Krem el ve yüz için kullanıma da uygundur. Düzenli ve günlük kullanımda etkilerini cildinizde hissedebileceğiniz Atoderma Krem, cildinizde kuruluğa neden olan nem kaybı ve kuruluk dolayısıyla oluşan çatlamaları önleyecektir. En yumuşak ciltler için hem çocuğunuz hem de kendiniz için Bioderma Atoderm Krem ile nem ihtiyacınızı giderebilirsiniz.


la roche lipikar baume ap plus

La Roche Lipikar Baume AP+ Plus

Bebek, çocuk ve yetişkinlerin, yani tüm yaş gruplarının rahatlıkla kullanabileceği bir vücut nemlendiricisi ile listemize devam ediyoruz. La Roche Posay, cilt bakımında yıllardır iddialı bir marka, vücut nemlendiricisi de cildinizin tüm ihtiyacını karşılayacak türden. Yüz ve vücutta rahatlıkla kullanabilir ancak temiz yüzünüze uygulamalısınız. Ciltte hızlı emilen bir yapıya sahiptir, özellikle kuruluk karşıtı bakım için üretilmiştir.


kiehls creme de corps

Kiehl’s Creme de Corps

Kiehl’s Creme de Corps’ün cildinize sağladıgı fayda o kadar güzel ki, fiyati biraz tuzlu olsa da listemizde yer vermeden edemedik! Creme de Corps ile cildiniz nem banyosu yapacak. ÖZellikle pul pul olmuş kuru ciltleri zengin formülü ile nemlendirmeye yönelik tasarlanmıştır. İçerisinde Skualan yağı bulunmaktadır; zeytinden elde edilmiş, rafine edilmiş yüksek nemlendirici özelliği bulunan bir yağ türüdür.


caudalie vinosculpt lift firm body cream

Caudalie Vinosculpt Lift & Firm Body Cream

Yalnızca nemlendirici krem olarak değil, vücut sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etkisiyle bir bakım kremi olarak hazırlanmıştır. Vinosculpt Lift & Firm Body Cream’i özellikle karın, kalça ve basen bölgenize uyguladığınızda sıkılaştırıcı etkisini düzenli kullanımda göreceksiniz. Formülünde bulunan yağ cildinize yumuşaklık kazandırırken, yoğun nem özelliği ile cildiniz ihtiyacı olan nemi kazanacak. Vinosculpt Lift & Firm Body Cream’i vücudunuza masaj yaparak uygulamalısınız.


clinique deep comfort body butter

Clinique Deep Comfort Body Butter

Kuruluktan çatlayan ciltlere besleyici içeriği ile en iyi yardımlardan birini sunan Clinique Deep Comfort Body Butter, teninizde kuruluk ve çatlaklardan eser bırakmayacak. İpeksi bir dokunuşla teninize ihtiyacı olan nemi ve bakımı sağlayacak. Deep Comfort Body Butter, fiyatını hak eden vücut kremlerinin başında geliyor çünkü diz, dirsek ve topuk gibi vücutta ekstra kuruluk görülen bölgelerde yumuşaklık sağlamaya birebir formüllerden birine sahip!

İlgili İçerikler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir